صفحه ثبت نام طرح مشکوة (ویژه قرآن آموزان نابینا و معلولین کشور )

1- قرآن‌آموزان می‌بایست تمامی مشخصات درخواستی رابه صورت صحیح تکمیل کرده و در هنگام پر کردن نام کاربری و بارگذاری تصویر خود، شئونات اسلامی را رعایت نمایند.

2- قرآن‌آموزان موظف‌اند، هر هفته رأس زمان تعییین شده در مکانی آرام و ساکت حضور داشته و پاسخگوی سوالات کارشناسان مرکز باشد. بدیهی است عدم پاسخگویی به منزله غیبت در آن جلسه محسوب شده و به تعلیق قرآن‌آموز از دوره می‌انجامد.

3- تمامی دوره‌هابه صورت رایگان می‌باشد. اما در صورتی که عملکرد قرآن آموز ضعیف و نامطلوب ارزیابی شد و کم‌کاری و عدم پیشرفت وی محرز گردید، فرد مکلف است که تمام هزینه‌های مربوط به دوره را پرداخت نماید.

4- قرآن‌آموزان می‌بایست، ادب و احترام متعارف را در صحبت با کارشناسان مرکز رعایت نموده و از طرح مسائل غیر مرتبط به شدت پرهیز نمایند. پس از ثبت نام در سایت، نام شما وارد لیست انتظار مرکز شده و بعد از مدتی از طرف مرکز با شما تماس گرفته خواهد شد و زمان کلاس شما را مشخص می‌کنند. پس از آن استاد شما در زمان مشخص شده با شما تماس گرفته و برنامه حفظ شما را با جزئیات کامل شرح داده، از محفوظات شما سؤال کرده و پاسخگوی سؤالات شما خواهد بود. تا آن زمان می‌توانید از مقالات، کلیپ‌ها و مطالب آموزشی که در سایت بارگزاری شده، استفاده نمایید

در پناه قرآن و عترت موفق و مؤید باشید

تمای مطالب فوق مورد تایید می باشد